mySafety Online   
mySafety Mobile   
800 800 110
+48 (22) 539 49 00



Powstanie firmy Diners Club zbiegło się z powstaniem naszej firmy w Szwecji, to był dobry znak na podjęcie współpracy, która rozwija się na przestrzeni lat. Wszyscy użytkownicy prestiżowej karty Diners Club w prezencie otrzymują obrandowany brelok do ochrony kluczy.

Regulamin Diners Club Bezpieczny Klucz »

Specjalnie z myślą o innych potrzebach poczucia bezpieczeństwa Klientów Diners Club wspólnie opracowaliśmy pakiet Diners Club Safer World i Diners Club Safer World PREMIUM.

Ten pakiet pomoże Ci odzyskać utracony telefon, portfel, paszport, dokumenty i sprzęt elektroniczny dzięki naklejkom bezpieczeństwa, a bagaż dzięki unikalnej zawieszce. Pakiet zawiera też usługę Cash Emergency, w razie utraty środków finansowych prześlemy Ci gotówkę.

Regulamin Diners Club Safer World »

 

Diners Club Safer World PREMIUM

Dzięki temu pakietowi odzyskasz utracony telefon, laptop, portfel, paszport, dokumenty i sprzęt elektroniczny dzięki naklejkom bezpieczeństwa, a bagaż dzięki unikalnej zawieszce. Jeśli nikt nie zgłosi odnalezienia Twojego telefonu, namierzymy go przez GPS, a zgubiony laptop zlokalizujemy po numerze IP.

Pakiet zawiera też usługę Cash Emergency, w razie utraty środków finansowych prześlemy Ci gotówkę.



Regulamin Diners Club Safer World »