mySafety Online   
mySafety Mobile   
800 800 110
+48 (22) 539 49 00Nasi Partnerzy

W Polsce działamy już od 2004 roku i wspólnie z naszymi partnerami wprowadzamy innowacyjne projekty oraz usługi. Wiele dużych firm i instytucji nawiązało z nami współpracę, powierzając naszej opiece bezpieczeństwo swoich klientów. Wśród nich znajdują się m.in.: Tauron Polska Energia, LOT, ORLEN, Diners Club. Zapewniamy im pełne, bezpłatne wsparcie w zakresie przygotowania i wdrożenia projektu, wsparcie sprzedaży, dodatkowe źródło dochodu oraz korzyści marketingowe. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij na logo:

 Dołącz do nas:
Wejdź na www.mysafety.pl bądź zadzwoń 800 800 110 i dowiedz się więcej o naszych usługach.
Czekamy na Ciebie 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Współpraca mySafety i Tauron Polska Energia
W trosce o dobro swoich pracowników oraz klientów Tauron, lider w sektorze energii elektrycznej w Polsce, wybrał nasze pakiety usług zabezpieczających - Twoja Bezpieczna Firma i Bezpieczna Kieszeń, które skutecznie chronią rzeczy osobiste i wartościowe przedmioty.


Współpraca mySafety z Diners Club

Od roku 2004 firma Diners Club, światowy lider w branży finansowej, korzysta z naszych usług, oferując swoim klientom zabezpieczający pakiet mySafety. W razie utraty bagażu, paszportu czy wartościowych rzeczy, specjalny hologram i zawieszki umożliwiają ich szybkie odzyskanie z każdego miejsca na świecie. Pakiet zawiera też usługę Cash Emergency, która gwarantuje szybkie przesłanie gotówki w przypadku utraty środków finansowych.