mySafety Online   
mySafety Mobile   
800 800 110
+48 (22) 539 49 00W tym roku podjęliśmy współpracę z dużą wyspecjalizowaną siecią detaliczną RTV EURO AGD w zakresie ochrony sprzętu, który Klient może nabyć w sklepach tej sieci. Wspólnie stworzyliśmy 4 innowacyjne pakiety, dzięki którym każdy z nas poza sprzętem może poddać ochronie swoją tożsamość, klucze, jak również ukochanego pupila.

 

Bezpieczny Portfel


Pakiet pomoże Ci odzyskać utracony portfel oraz skutecznie ochroni przed nadużyciami, związanymi z utratą kart płatniczych i dokumentów..

Regulamin Bezpieczny Portfel »Bezpieczny Telefon


W przypadku utraty telefonu ten pakiet umożliwi Ci natychmiastowe blokowanie karty SIM i aparatu po numerze IMEI. Naklejki z unikalnym numerem ID pomogą zidentyfikować właściciela. Jeśli nikt nie zgłosi odnalezienia Twojego telefonu, namierzymy do przez GPS.

Regulamin Bezpieczny Telefon »

Warunki Licencji »

Wymagania Techniczne »

Instrukcja użytkownika »

 Bezpieczny Laptop


Ten pakiet pomoże Ci zlokalizować po numerze IP utraconego laptopa, a zdalna blokada zabezpieczy zapisane dane. Dzięki naklejce z indywidualnym ID, znalazca będzie mógł w łatwy sposób zwrócić sprzęt.

Regulamin Bezpieczny Laptop »

Umowa Licencji »

 Bezpieczna Kieszeń


Ten pakiet pomoże Ci odzyskać utracony portfel, klucze, sprzęt elektroniczny oraz skutecznie ochroni przed nadużyciami, związanymi z utratą kart płatniczych i dokumentów.

Regulamin Bezpieczna Kieszeń »

 Bezpieczny Pupil


W ramach pakietu zabezpieczymy Twojego psa specjalnym brelokiem - zawieszką z indywidualnym numerem ID oraz kontaktem do nas. W ramach podziękowania za pomoc wypłacimy znalazcy nagrodę oraz zadbamy o bezpieczny powrót zwierzęcia do Ciebie.

Regulamin Bezpieczny Pupil »