mySafety Online   
mySafety Mobile   
800 800 110
+48 (22) 539 49 00Twoje Klucze nigdy nie były aż tak bezpieczne! Chronione przez specjalny breloczek z indywidualnym numerem ID oraz sztab specjalistów mySafety, wrócą do Ciebie gdy przez roztargnienie wypadną z Twojej kieszeni, bądź zgubisz je w codziennym natłoku obowiązków lub absolutnego rozluźnienia podczas wakacyjnego wypoczynku. Znalazcy Twoich kluczy wypłacimy nagrodę, a Tobie przesyłką kurierską dostarczymy pęk cennych kluczy. Unikniesz napięcia i nerwowej sytuacji oraz kłopotliwej i kosztownej wymiany zamków, oddając się w tym czasie ulubionym przyjemnościom. Z Securitas i mySafety to możliwe dzięki usłudze Bezpieczny Klucz.

Komplementarną usługą jest Bezpieczny portfel, dzięki niej podobną ochroną zostanie objęty Twój portfel i znajdujące się w nim dokumenty. Naklejki bezpieczeństwa z ID, dwujęzyczna informacja o nagrodzie za zwrot którymi je zabezpieczymy, skutecznie zwiększą szansę na powrót dokumentów do Ciebie. Ponadto, jeśli strata będzie wynikiem kradzieży, mySafety w ciągu kilku minut zastrzeże je, zapobiegając ich użyciu przez osoby trzecie, eliminując wszelkie nadużycia z tym związane i chroniąc Twoją tożsamość. W skład pakietu wchodzi również naklejka informacyjna z numerami infolinii mySafety do umieszczenia np. pod tarczą zegarka, dzięki której będziesz mógł szybko zgłosić kradzież lub utratę oraz uzyskać wszelkie niezbędne w tej sytuacji informacje.


Już dziś zabezpiecz portfel, dokumenty i klucze pakietem od mySafety i Securitas, które od dawna prężnie współpracują, by jak najlepiej dbać o Twoją ochronę i bezpieczeństwo.